Výsledek hledání pro výraz
Eshop
  Menu Close

  BEZvší

  Káča Boušová, BEZvší ....

  Vši syn poprvé donesl až v první třídě. Myslela jsem, že koupím nějaký šampon proti vším a bude to vyřešené. Omyl, nezabíralo nic. Na likvidaci vší a hnid jsem postupně vyzkoušela ty nejlepší (rozuměj nejdražší) přípravky na vši i babské rady, jak se vší zbavit. Pět hlav jsme šamponovali a vyčesávali pořád dokola. Hodiny jsem dětem nehty stahovala hnidy, prala, smýčila byt a vyšilovala pokaždé, když jsem ve vlasech našla novou veš nebo hnidu.

  Jak se těch potvor zbavit jsem řešila několik měsíců. Pak mi kamarádka vdaná do zahraničí doporučila hřeben Nit Free Terminator, já mu říkám Kouzelný všiváček. Moc jsem tomu nevěřila, ale co už, zoufalá jsem byla dost. Můj první hřeben byl z Amazonu skoro za pětistovku. Když jsem ho na vyčesání vší a hnid vyzkoušela, málem jsem omdlela. Zázrak. Proč se tohle v Česku taky neprodává?!

  Dál už to znáte. Otevřela jsem e-shop www.bezvsi.cz a první Kouzelný všiváček prodala přesně na narozeniny nejstaršího syna - 28. ledna 2016 a v roce 2020 přidala i slovenský e-shop www.vsivacik.sk. Hřebeny dovážím přímo z Argentiny, jediný originál z továrny autora patentu kouzelných mikrospirál Jorge Burchakchi. Od března 2018 jsem výhradním distributorem pro Českou republiku a Slovensko.

  Vši už mi jsou úplně jedno. Když je děti zase donesou, prostě je z vlasů i s vajíčky (hnidami) raz dva vyčešu. Minule jsem vši u syna objevila v půl osmé ráno a před osmou už byl ve škole - s čistou hlavou, večer jsem to ještě kontrolovala. Všiváček boduje nejen u nás, ale nadchne 98 ze 100 rodičů, kteří ho vyzkouší.

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku
  Obrázek BEZvší KOUZELNÝ VŠIVÁČEK - nový

  BEZvší KOUZELNÝ VŠIVÁČEK - nový

  Tenhle hřeben ví, jak na vši. Kouzelný všiváček účinně vyčeše nejen vši, ale hlavně hnidy! Má na to patent. Patentované mikrospirály na zubech hřebenu spolehlivě zachytí vši ve všech stádiích vývoje. Tohle žádný jiný všiváček ani šampon na vši neumí. Originál z Argentiny s kompletním know-how, jak se zbavit vší a plátěným úložným pytlíčkem zdarma jen na BEZvší. Nové balení v blistru, dostupný od 30.8.2022
  369,00 Kč