Výsledek hledání pro výraz
Eshop
  Menu Close
  Back to all

  C A N N O R

  C A N N O R

  Ve světě přírodní kosmetiky je spousta výrobců, kteří jsou přírodní jen jako. Mají skvělé účinné látky, ale svoje produkty míchají do vazelíny a/nebo konzervují škodlivými konzervanty. Důvod je jednoduchý - je to jednodušší a mnohem, mnohem levnější.

  A pak tu máme výrobce jako @cannorcz kteří si zvolí cestu těžší, bez kompromisů, pouze z prvotřídních a přírodních surovin.

  Mám obrovskou radost, že nově máme v nabídce #cbd kapky, ikonický noční balzám, či regenerační mast z konopí. Konopí je možná pro některé pořád malinko kontroverzní, nemusíte se ale obávat. V produktech od cannoru je obsažen Cannabidiol (CBD), nikoliv kontroverzní THC 💚

  Já sama jsem momentálně ve fázi hormonální apokalypsy a je to na mém obličeji patřičně znát. Mast, elixír a noční balzám používám asi týden a musím říct, že pleť se zklidňuje. Akné se zatahuje, prakticky z večera do rána se zahojilo a vyrovnává se i pozápalová hyperpigmentace. Mázla jsem i synovi narušenou kůži (je atopik) a to samé. Do rána zahojeno.

  Konopí se v naší domácí péči používá řadu let, ale teda tak rychlý účinek jsem ještě nezažila 🙏 pokud bojujete s akné, ekzémem, seboreou, psoriázou, nebo jinak poškozenou kůží, můžu Vám mast od Cannoru jen a jen doporučit.

  Pomůže. Nejen jako, ale doopravdy ❤️

   

  Katka 

  Komentáře
  Vložte svůj komentář Close