Výsledek hledání pro výraz
Eshop
  Menu Close
  Back to all

  Dárky pro celou rodinu

  Dárky pro celou rodinu

  Přesně vím, co bych odpověděla, kdyby se mě září zeptalo, co jsem dělala v srpnu. 

  Nejdřív se trápila a pak oslavovala. Trápila s vymýšlením dárků, protože v srpnu slavíme narozeniny nejmladší dcery, svátek dcery prostřední a v září nás ještě čekají narozeniny té nejstarší dcery. A to nesmím vlastně zapomenout ani na narozeniny mojí sestry. 

  Naštěstí je tu Liri a široká paleta přírodních produktů pro celou rodinu. Ale pěkně popořadě.

  Sestra dostane obálku s dárkovým poukazem, a vybere si podle svých potřeb a představ. Pro našeho benjamínka nabízí Liri báječný Eryzinc krém nebo Cold cream od Alphanova bébé, který přirozeně chrání dětskou pokožku a funguje jako hojivá mast při opruzeninách. Navíc ještě dostala kyblíček a bábovičky na písek. Prostřední dcera dostala ke svátku kromě pusy a zmrzlinového poháru báječné koupelové bomby z Mýdlárny Nežárka s mletou skořicí a olivovým olejem. Od téhož výrobce bylo v dárkové tašce ještě mýdlo s hojivými účinky měsíčku lékařského, které je vhodné pro citlivou, ekzematickou pokožku, ale i pro nejmenší děti.
  Pro nejstarší dceru, ale to nás teprve čeká, mám připravenou konjac houbu, která je vhodná pro všechny typy pleti a lze se s ní umýt samotnou, anebo ji může použít se svými oblíbenými produkty. S dalšími dárky jsem se ovšem musela poradit s Katkou. Ta nejenom že má celý sortiment Liri v malíčku, ale jako odbornice mi může poradit s dekorativní kosmetikou pro mladou a problematickou pleť. Podle jejích slov mi německá kosmetika Benecos nabízí přesně to, co potřebuji. Tužka na oči a řasenka pro zvětšení objemu, obojí v černé barvě, se postará o báječný vzhled očí, ale co dál? Transparentní minerální pudr s obsahem minerálních pigmentů vyhladí strukturu pleti, zakryje rozšířené póry a dodá pokožce sametově jemný vzhled. Jelikož si nejsem jistá, jaký odstín zvolit, volím transparentní, který se přizpůsobí jakékoliv pleti a splyne s ní. A takovou narozeninovou třešničkou na dort bude růžovočervená krémová Matná rtěnka 463 Pink Red s vysokým obsahem cenných olejů a výtažků z rostlin od firmy ZAO.


  Mnoga ljeta, živijó, krásný a voňavý den,

   Vaše Eva

  Komentáře
  Vložte svůj komentář Close