Výsledek hledání pro výraz
Eshop
  Menu Close

  Dulcia

  Značka DULCIA natural je ručně dělaná, živá přírodní slovenská kosmetika vycházející z rodinné tradice bylinkářství děděné z generace na generaci. DULCIA natural je založena na bázi vysoko aktivních látek, rostlinných a bylinných extraktech, čistých esenciálních olejů, vzácné růžové vodě a aloe vera v bio kvalitě. Tyto dary využívají, aby byly Vašim každodenním zdrojem krásy, potěšení a harmonie. Všechny produkty se vyrábí zásadně v malých množství, čím je zaručena jejich čerstvost, čistota a vysoká kvalita produktů.  V každé krabičce, kterou dostanete, přijměte naše myšlenky, naše ruce, naše srdce.

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku
  Obrázek Dulcia natural noční pleťová esence - obnovující

  Dulcia natural noční pleťová esence - obnovující

  Noční obnovující pleťová esence pokožku obnovuje, regeneruje a zastavuje projevy stárnutí. Proniká do hlubokých vrstev pleti. 30ml.
  540,00 Kč
  Obrázek DULCIA NATURAL ENZYMATICKÝ PEELING S ŠETRNÝM ÚČINKEM 75 ML

  DULCIA NATURAL ENZYMATICKÝ PEELING S ŠETRNÝM ÚČINKEM 75 ML

  Enzymatický peeling šetrným způsobem odstraňuje odumřelé buňky z pleti, která je po pravidelném používání odolnější a zdravější a následná pleťová péče je efektivnější.
  430,00 Kč
  Obrázek DULCIA NATURAL HLOUBKOVÝ PEELING S DVOJITÝM ÚČINKEM 75 ML

  DULCIA NATURAL HLOUBKOVÝ PEELING S DVOJITÝM ÚČINKEM 75 ML

  Hloubkový peeling kombinuje účinky chemické a mechanické exfoliace. Aktivní složky pročistí póry do hloubky, odstraní nadbytečný kožní maz a odumřelé buňky.
  430,00 Kč
  Obrázek Dulcia NATURAL OCHRANNÝ PLEŤOVÝ KRÉM, SPF 50

  Dulcia NATURAL OCHRANNÝ PLEŤOVÝ KRÉM, SPF 50

  EXP 07/23 Krém na pleť s UV ochranou SPF 50 poskytuje ochranu před spálením, předčasným stárnutím buněk a ztrátou přirozené kožní imunity. Je vhodný pro všechny typy pleti včetně mastné, aknózní a citlivé. 50 ml.
  620,00 Kč 475,00 Kč