Výsledek hledání pro výraz
Eshop
  Menu Close
  Back to all

  EKOdrogerie v hlavní roli.

  EKOdrogerie v hlavní roli.
  O víkendu bylo hezky a můj drahý manžel si vyrazil na kolo. Se sousedem mají docela slušnou kondici a tak ujeli bezmála 100km a pryč byli několik hodin .. takhle se mi vrátil.
   
  Kdo nás zná, tak ví, že mým hlavním argumentem pro používání ekodrogerie je její zdravotní nezávadnost, neškodnost pro planetu - ekodrogerii můžete používat volně v přírodě, je ideální pokud máte žumpu, ale v neposlední řadě, že FUNGUJE.
   
  S tím posledním bodem má spousta lidí problém, a i když mi tak celkově věří, furt mají pocit, že jak to nemá v sobě nějaký dryják, tak to nemůže pořádně vyprat.
   
    
  *Vodní lázeň: 1 dávka PRACÍ SODY a 1 dávka VLOČEK ŽLUČOVÉHO MÝDLA, párkrát promnout a nechat odležet přes noc. Bundu jsem pak normálně vyprala na 40 v gelu na funkční textil.
   
  Proto jsem se rozhodla Vám tento foto-příběh ukázat. Protože my doma nejsme žádné princezny, kluci mi chodí domů od bláta (někdy i 💩), taky se potíme, smrdíme (jenom kluci, samozřejmě 😁) a ještě se mi nestalo, že by mi to něco nevypralo.
   
  Teda jo, jak používám ty bílé ručníky, tak černá salicylová maska od jedné nejmenované značky (není ani BIO, ani EKO 😅) tak ta černá z toho ručníku jde dolu pěkně pomalu.
   
  Ale běžné ušpinění, tráva, bláto, krev, mastnota, dokonce i žvýkačku jsme dostali dolů 🙂
   
  Udělějte první krok. Zkuste EKOdrogerii. Planeta i peněženka se Vám poděkuje ❤️
   
   
  Katka
  Komentáře
  Vložte svůj komentář Close