Výsledek hledání pro výraz
Eshop
  Menu Close

  Gift

  Firma Gift Wellness Ltd a byla založena v roce 2012 dr Zareen Roohi Ahmed ve Velké Británii s myšlenkou přinést na trh novou kolekci intimních vložek a kalhotek. 

  Novou hned ve dvou směrech:

  1. Gift Pads mají absolutně jedinečné složení

  2. od prvního dne prodeje firma věnuje 10% na charitu

   

  SLOŽENÍ

  GIFT Pads se vyrábí za pomoci technologie, kterou využívá NASA k výrobě obleků pro astronauty. Nebojte, i když mají křidélka, neodletíte.

  Obsahují polovzácný minerál turmalín, který přirozeně eliminuje negativní ionty, má antibakteriální vlastnosti, zlepšuje krevní oběh, obnovuje pH pokožky a dopomáhá k tomu, aby Vaše perioda byla méně bolestivá a více pravidelná. Tohle umí GIFT Pads díky turmalínu a čistým bylinným extraktům.

  Absorbují až 6x více než běžné vložky.

   

  CHARITA

  Po tragické smrti své dcery se paní Zareen rozhodla věnovat část výtěžku z prodeje na charitu a taky je přes její stránky možné přímo zakoupit vložky, které budou předány ženám v tísni. Do února 2019 bylo rozdáno přes 3,000,000 intimních vložek!

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Gift Pads Dámské slipové vložky Intimky DAILY 30ks

  Gift Pads Dámské slipové vložky Intimky DAILY 30ks

  Dámské anionové vložky Gift Pads od britské společnosti Gift Wellness Ltd. Jsou hypoalergenní, vyrobené z přírodních ingrediencí a šetrné k přírodě. Jsou 100 % bez chlóru, umělé parfemace a škodlivých chemikálií. Ozdravují Váš cyklus díky přírodnímu turmalínovému jádru, které reguluje cyklus, efektivně bojuje s infekcemi a zápachem a má pozitivní vliv na průtok menstruační krve. To nejlepší pro zdraví intimních partií a pohodovější periodu.
  115,00 Kč