Výsledek hledání pro výraz
Eshop
  Menu Close

  Jack n' Jill

  Jack N 'Jill vytvořili manželé Justin a Rachel z Austrálie, kteří se po narození svého prvního dítěte rozhodli přidat k rodičům na celém světě, kterým záleží na současných problémech s prostředím a na tom, jaké přímé účinky mají na naše děti. Začali zpochybňovat vše, s čím přišel jejich syn do kontaktu, protože ho nechtěli vystavovat účinku zbytečných přísad a chemikálií. Z nedostatku možností výběru v rámci ústní hygieny byly frustrovaní.

  Rozhodli se proto vytvořit tu absolutně nejbezpečnější a nejchutnější zubní pastu pro děti.

  Zubní pasta Jack N 'Jill je pro děti 100% bezpečná - obzvláště s ohledem na to, že děti pastu často polykají. Je dostupná v 5 příchutích, které jsou v certifikované organické kvalitě, jakož i měsíček lékařský pro zklidnění dásní.

  Jsme přesvědčeni, že produkty Jack N'Jill jsou v nejvyšší kvalitě a 100% bezpečné. To dokazuje i fakt, že společnost EWG's označila zubní pasty Jack N'Jill za nejbezpečnější dětské zubní pasty, neobsahující žádné chemikálie. Společnost EWG\'s je jednou z největších společností na světě, které informují o bezpečnosti produktů. V jejich databázi se nachází více než 69 000 položek a každý měsíc navštíví jejich stránky téměř milion lidí.

  Kromě zubní pasty Justin a Rachel navrhli a vyrobili první dětské zubní kartáčky z kukuřičného škrobu, řada silikonových kartáčků pro péči od prvního zoubku, které jsou vyrobeny ze vzácného lékařského a potravinářského silikonu, pohárky z bambusových a rýžových plev a pytlík ze 100% přírodní bavlny.

  Balení produktů jsou navrženy tak, aby byly minimalistické, recyklovatelné a bez BPA.

  Jack N'Jill je společnost ohleduplná vůči přírodě. Balení produktů jsou navrženy tak, aby byly minimalistické, karton je z recyklovatelného papíru a okénko ze stoprocentního kukuřičného škrobu.

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku
  Obrázek Jack N 'Jill The NATURAL FAMILY co. Přírodní zubní pasta SENSITIVE

  Jack N 'Jill The NATURAL FAMILY co. Přírodní zubní pasta SENSITIVE

  Přírodní zubní pasta pro citlivé zuby. VEGAN, NON-GMO, 70% organických složek. Neobsahuje: fluoridy, parabeny, lepek, sóju, cukr, syntetická barviva a příchutě, SLS. 100g.
  196,00 Kč
  Obrázek Jack N 'Jill The NATURAL FAMILY co. BIO zubní kartáček Mátový + Bílý

  Jack N 'Jill The NATURAL FAMILY co. BIO zubní kartáček Mátový + Bílý

  BIO zubní kartáček s měkkými nylonovými štětinami a rukojetí vyrobenou z kukuřičného škrobu neobsahujícího GMO. Obal a rukojeť jsou biologicky odbouratelné, kompostovatelné. Bez BPA.
  219,00 Kč
  Obrázek Jack N 'Jill Sprchový gel a šampon NATURAL BATHTIME SIMPLICITY

  Jack N 'Jill Sprchový gel a šampon NATURAL BATHTIME SIMPLICITY

  Přirozeně neparfémovaný sprchový gel a šampon je vynikající pro novorozence a pro všechny s velmi citlivou pokožkou. Quinoa pokožku vyživuje a dodává potřebné minerály a vitamíny. 300 ml.
  310,00 Kč 269,00 Kč
  Obrázek Jack N 'Jill Pěna do koupele NATURAL BATHTIME SIMPLICITY

  Jack N 'Jill Pěna do koupele NATURAL BATHTIME SIMPLICITY

  Přirozeně neparfémovaná pěna do koupele je vynikající pro novorozence a pro všechny s velmi citlivou pokožkou. Quinoa pokožku vyživuje a dodává potřebné minerály a vitamíny. 300 ml.
  334,00 Kč 290,00 Kč
  Obrázek Jack N 'Jill Tělové mléko NATURAL BATHTIME SIMPLICITY

  Jack N 'Jill Tělové mléko NATURAL BATHTIME SIMPLICITY

  EXP 3/23 Přirozeně neparfémované tělové mléko je vynikající pro novorozence a pro všechny s velmi citlivou pokožkou. Quinoa pokožku vyživuje a dodává potřebné minerály a vitamíny. 300ml.
  382,00 Kč 192,00 Kč
  Obrázek Jack N 'Jill Tělové mléko NATURAL BATHTIME SWEETNESS

  Jack N 'Jill Tělové mléko NATURAL BATHTIME SWEETNESS

  Jemné tělové mléko z kokosového oleje udržuje pokožku jemnou a pružnou. Obsažený extrakt z Orange Pearl má vynikající protizánětlivé vlastnosti a působí jako antioxidant. 300ml.
  382,00 Kč 332,00 Kč