Výsledek hledání pro výraz
Eshop
  Menu Close

  Kotvičníkový mág

  Jmenuji se Martin Maňhal a jsem domácím pěstitelem věčně zelených nadějí – bylinek. Své bylinkové políčko mám zasazené do čisté vesnické přírody poblíž Hluboké nad Vltavou přímo v srdci jižních Čech. Pěstování bylinek je pro mě srdeční záležitostí, které mi pomohlo se vypořádat se všemi různými nemocemi, od virové encefalitidy přes streptokokové angíny až po akutní zánět jater, který pro mě byl tím posledním impulsem ke změně. Hledání alternativy pro mě bylo velice obtížné, až do té doby než jsem objevil sílu přírodních adaptogenů, zejména Kotvičníku zemního, který se pro mě ukázal jako jasná volba. Jeho účinky mě téměř ihned dostaly, proto jsem se rozhodl, že si ho zkusím vypěstovat sám.

  Co je vůbec Kotvičník zemní?

  Kotvičník zemní je úžasná bylinka, jejíž původ sahá až do dalekých písečných pobřeží Číny a Japonska, kde si během své tisícileté historie vydobyla velké jméno a je zde považována za velmi účinnou a pro naše zdraví blahodárně prospěšnou rostlinku.Je to bylinka spadající do skupiny rostlinných adaptogenů, což jsou rostliny zvyšující životní energii organismu. Všeobecně zvyšují odolnost organismu vůči širokému spektru nepříznivých faktorů. Konkrétní léčebné účinky kotvičníku jsou dosti široké a do mnoha životních funkcí zasahující.

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku
  Obrázek Kotvičníkový mág Chaga tinktura

  Kotvičníkový mág Chaga tinktura

  Rezavec šikmý neboli Chaga je medicinální houba z šumavských hor, divoce rostoucí v nehostinných podmínkách. Je to opravdový klenot mezi medicinálními houbami. Obsahuje více než 200 bioaktivních látek a navíc se dá nalézt i v našich podmínkách. Objem 30 ml.
  300,00 Kč
  Obrázek Kotvičníkový mág Brahmi tinktura – čerstvá sklizeň 2021

  Kotvičníkový mág Brahmi tinktura – čerstvá sklizeň 2021

  Tinktura z Brahmi představuje lihovo – čajový extrakt z celé této byliny dle speciální receptury. Tinktury poskytují maximálně účinnou a pohodlnou formu užití bylin. 100 ml.
  400,00 Kč
  Obrázek Kotvičníkový mág Oregano tinktura

  Kotvičníkový mág Oregano tinktura

  Tinktura z Oregana představuje lihovo – čajový extrakt z celé této byliny dle speciální receptury. Tinktura poskytuje maximálně účinnou a pohodlnou formu užití bylin. 100 ml.
  350,00 Kč
  Obrázek Kotvičníkový mág Smetánka lékařská tinktura

  Kotvičníkový mág Smetánka lékařská tinktura

  Tinktura ze Smetánky lékařské představuje lihovo – čajový extrakt z kořenů této byliny dle speciální receptury. Tinktura poskytuje maximálně účinnou a pohodlnou formu užití bylin. 50 ml.
  210,00 Kč
  Obrázek Kotvičníkový mág Třapatka nachová tinktura – čerstvá sklizeň 2021

  Kotvičníkový mág Třapatka nachová tinktura – čerstvá sklizeň 2021

  Tinktura z Třapatky nachové představuje lihovo – čajový extrakt z celé této byliny dle speciální receptury. Tinktury poskytují maximálně účinnou a pohodlnou formu užití bylin. 100 ml.
  350,00 Kč
  Obrázek Kotvičníkový mág Tulsi tinktura

  Kotvičníkový mág Tulsi tinktura

  Tinktura ze Bazalky posvátné představuje lihovo – čajový extrakt z celé této byliny dle speciální receptury. Tinktura poskytuje maximálně účinnou a pohodlnou formu užití bylin. 100 ml.
  350,00 Kč