Výsledek hledání pro výraz
Eshop
  Menu Close
  ZPĚT

  Jasminum Flos neboli jasmínový květ zlepšuje pružnost pokožky, pomáhá proti striím a jizvám. Je vhodný především pro suchou, ale nevadí i mastné, podrážděné a citlivé pokožce. Má omlazující a energizující účinky. Doporučuje se při bolestech žaludku, menstruačních obtížích a kožních problémech.Jasmínový odvar má neuvěřitelně pozitivní účinky na lidskou nervovou soustavu.Podporuje relaxaci, snižuje napětí a stres, uklidňuje nervy, má antidepresivní účinky, navozuje optimismus, revitalizuje a posiluje sebedůvěru. Zklidňuje kašel a chrapot, mírní svalové bolesti, ulevuje při podvrtnutí, bolesti a ztuhlosti kloubů.

  Jasmín se využívá k meditaci a jeho kouř posiluje auru nemocí vyčerpaných osob. Květ jasmínu bývá často součástí čajových a bylinných směsí. V kombinaci se zeleným čajem vznikne velmi zdravý, chutný a voňavý nápoj. Jde o jakýsi bájný prostředek na podporu dlouhověkosti, který již staří Egypťané užívali k úlevě od bolesti hlavy, v antice věřili v jeho afrodiziakální sílu a Číňané jsou dodnes zvyklí denně popíjet jasmínový čaj jako lék na nejrůznější problémy - proti bušení srdce, nadýmání, zánětům jater a jaterní cirhóze, úplavici či hepatitidě. Jasmínový čaj vykazuje antiseptické působení - ničí choroboplodné zárodky a brání zánětům, reguluje hormonální hladinu, uvolňuje hleny, mírní bolesti. Tento čaj s nasládlou chutí má posilující účinky a uvolňující účinky a pomáhá při snižování hladiny cukru a cholesterolu v krvi. Použití najde i při akné, ekzémech, vředech na pokožce a všeobecně v péči o pleť.

  Přísada Jasminum Flos se vyrábí z rostliny Jasminum officinale (Jasmín pravý).

  Produkty, ve kterých můžete Jasminum Flos najít:

  Mýdlárna Nežárka koupelová bomba Jasmín 50g

  Mýdlárna Nežárka koupelová bomba Jasmín 50g

  Esenciální olej z jasmínu promění Vaši koupelnu ve středomořskou lázeň. Olivový olej během koupele Vaši pokožku zvláční a proto ji není třeba hydratovat dalšími přípravky
  59,00 Kč