Výsledek hledání pro výraz
Eshop
  Menu Close
  ZPĚT

  Pinus Pumila Needle Extract

  Pinus Pumila Needle Extract čili výtažek z pupenů, výhonků a jehličí borovice zakrslé. Extrakt obsahuje různé silice, vitamin C, karoten, aminokyseliny a další antioxidační látky a minerály, které posilují odolnost organismu a zároveň jej očišťují. Vonné silice z jehličí tvoří základ pro výrobu éterických olejů, které mají vynikající dezinfekční, antiseptické, antibakteriální, protivirové a protizánětlivé účinky.

  Tato všechna pozitiva s sebou výtažek z borovice zakrslé přináší i do kosmetických přípravků, které jsou určeny pro všechny typy pleti. Nalezneme jej však i ve vlasové kosmetice, kde aminokyseliny obnovují strukturu poškozených vlasů.

  Své uplatnění nalezá borovice zakrslá i ve fytoterapii a aromaterapii. Vůně borovice zlepšuje náladu a navozuje klid, uvolňuje napětí a snižuje působení stresu. Pomáhá při nachlazení, ulevuje při dýchacích potížích, svalovém napětí a revmatických bolestech. Esence z borovice zbavuje ovzduší škodlivých látek, pomáhá při rýmě a dýchacích potížích. Zlepšuje prokrvení nosní sliznice, uvolňuje ucpaný nos a zároveň dezinfikuje dýchací cesty. Výrazně pak zlepšuje dýchání i v případě astmatu. Na bolavé svaly či klouby se osvědčil masážní olej s borovicovým výtažkem.

  Přísada Pinus Pumila Needle Extract se vyrábí z rostliny Pinus Pumila (Borovice zakrslá).

  Produkty, ve kterých můžete Pinus Pumila Needle Extract najít:

  Alladale Obnovující tělový peeling 370ml

  Alladale Obnovující tělový peeling 370ml

  Jemný zeštíhlující peeling celého těla.
  329,00 Kč
  Alladale Regenerační balzám 400ml

  Alladale Regenerační balzám 400ml

  Regenerace pro všechny typy vlasů.
  209,00 Kč
  MEN Energizující šampon na vlasy a tělo 2v1 - Nezkrotnost tygra 50ml

  MEN Energizující šampon na vlasy a tělo 2v1 - Nezkrotnost tygra 250ml

  Speciálně pro muže. Dodává energii, posiluje a osvěžuje. Zvlhčuje pokožku, vyživuje a posiluje vlasové kořínky.
  119,00 Kč