Výsledek hledání pro výraz
Eshop
  Menu Close

  LOVINAH

  Tato značka vám skutečně nabízí nadpřirozenou profesionální péči o pokožku celého těla. Složení je nesmírně inovativní a doslova nadčasové - snoubí se v něm staré africké receptury s použitím přírodních ingrediencí a nejnovější technologie ve světě profesionální kosmetiky. V rozsáhlém sortimentu najdete několik druhů sér a masek, které vás uchvátí jak složením, tak barvou a vůněmi - ve všech přípravcích najdete vzácné exotické oleje, másla, výtažky z bylin, ovoce a květin společně s klinicky testovanými kosmetickými složkami jako jsou peptidy, enzymy, kyseliny, vitaminy a jiné.

  Formulace LOVINAH produktů jsou postaveny jak na přírodních, tak na vědecky podložených, inovativních složkách, které hýbou světem kosmetiky a jejich účelem je pokožku opravit na buněčné úrovni. Jedná se o velmi aktivní složení, které citlivé pokožky nemusí dobře snášet, a proto je nutné vždy konzultovat kosmetičku nebo si zakoupit vzorek pro vyzkoušení předem. Trpíte-li rosaceou nebo máte hodně citlivou pleť, LOVINAH vám nemusí vyhovovat, proto nakupujte rozvážně a předem se poraďte s profesionálem, co je pro vás vhodné a co ne. U LOVINAH platí pravidlo, že méně znamená více, takže to s aplikací  zbytečně nepřehánějte. Produkty vám vydrží minimálně 6 měsíců a více a jejich hodnota se tak naplno vyplatí. 

  Každý produkt je plný bohaté africké historie, ručně vyrobený v mikrošaržích,  protože obsahuje mocná aktivní botanika právě z celého afrického kontinentu, která se tam od nepaměti úspěšně používají pro kosmetické i léčivé účely v péči o pokožku. Dále je doplněn o klinicky prokázané a biologicky aktivní složky, které pomáhají probudit, vyživit, hydratovat, zklidnit a doslova božsky rozzářit vaši pokožku. Každý produkt vypráví příběh a Lovinah osobně zná dodavatele a pěstitele těch nejlepších bylinných výtažků, jílů, a rostlinných olejů a másel z lokalit, kde se nachází ty nejlepší zdroje těchto složek. 

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku
  Obrázek LOVINAH Rozjasňující exfoliační krémová maska s komplexem přírodních retinolů - GREEN CAVIAR

  LOVINAH Rozjasňující exfoliační krémová maska s komplexem přírodních retinolů - GREEN CAVIAR

  Božská maska, doslova superpotravinová výživná bomba pro pleť, se složením plným různých forem retinolu, hydratačního zeleného kaviáru a dalších exkluzivních a vysoce účinných složek, funguje jako intenzivní kosmetické ošetření a jako jednu z mála retinolových masek si ji může dopřát i pleť citlivá. Objem: 50ml.
  2 079,00 Kč