Výsledek hledání pro výraz
Eshop
  Menu Close

  LOVINAH

  Tato značka vám skutečně nabízí nadpřirozenou profesionální péči o pokožku celého těla. Složení je nesmírně inovativní a doslova nadčasové - snoubí se v něm staré africké receptury s použitím přírodních ingrediencí a nejnovější technologie ve světě profesionální kosmetiky. V rozsáhlém sortimentu najdete několik druhů sér a masek, které vás uchvátí jak složením, tak barvou a vůněmi - ve všech přípravcích najdete vzácné exotické oleje, másla, výtažky z bylin, ovoce a květin společně s klinicky testovanými kosmetickými složkami jako jsou peptidy, enzymy, kyseliny, vitaminy a jiné.

  Formulace LOVINAH produktů jsou postaveny jak na přírodních, tak na vědecky podložených, inovativních složkách, které hýbou světem kosmetiky a jejich účelem je pokožku opravit na buněčné úrovni. Jedná se o velmi aktivní složení, které citlivé pokožky nemusí dobře snášet, a proto je nutné vždy konzultovat kosmetičku nebo si zakoupit vzorek pro vyzkoušení předem. Trpíte-li rosaceou nebo máte hodně citlivou pleť, LOVINAH vám nemusí vyhovovat, proto nakupujte rozvážně a předem se poraďte s profesionálem, co je pro vás vhodné a co ne. U LOVINAH platí pravidlo, že méně znamená více, takže to s aplikací  zbytečně nepřehánějte. Produkty vám vydrží minimálně 6 měsíců a více a jejich hodnota se tak naplno vyplatí. 

  Každý produkt je plný bohaté africké historie, ručně vyrobený v mikrošaržích,  protože obsahuje mocná aktivní botanika právě z celého afrického kontinentu, která se tam od nepaměti úspěšně používají pro kosmetické i léčivé účely v péči o pokožku. Dále je doplněn o klinicky prokázané a biologicky aktivní složky, které pomáhají probudit, vyživit, hydratovat, zklidnit a doslova božsky rozzářit vaši pokožku. Každý produkt vypráví příběh a Lovinah osobně zná dodavatele a pěstitele těch nejlepších bylinných výtažků, jílů, a rostlinných olejů a másel z lokalit, kde se nachází ty nejlepší zdroje těchto složek. 

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku
  Obrázek LOVINAH Odličovací hydratační balzám s vitamínem C - POWER

  LOVINAH Odličovací hydratační balzám s vitamínem C - POWER

  Tento super hydratační čisticí balzám pomůže odstranit i ten nejodolnější oční make-up a ostatní nečistoty pomocí zklidňujících éterických olejů, ovocných enzymů a botanických výtažků, které zklidní podráždění a odhalí čisťounkou, zářící pokožku. POWER Balm je luxusní čistící a odličovací balzám, který se mění v kontaktu s vodou v olej a následně mléko. Tento přípravek je opravdu unikát a nádherně detoxikuje pokožku, neucpává póry, nevysušuje a navíc, jak už bylo zmíněno, dokonale odstraňuje make-up a nečistoty. Lze jej použít i jako 'krém na holení'. Pokožku skvěle připraví a zvláční. Ovocné oleje, bohaté na Vitamín C a E, mají ochranné vlastnosti proti škodlivým účinkům slunečního záření a nečistot ze vzduchu a okolního prostředí vůbec. Je to skutečná supefruitová bomba na pokožce. Power odličovací balzám je vhodný pro všechny typy pleti, včetně té, která trpí akné a mastí se. Neucpává póry. Obsahuje esenciální mastné kyseliny, vitaminy A, B, C, E a K, minerály jako jsou vápník, hořčík, železo, sodík a draslík a tokotrienoly, které jsou součástí rodiny vitamínů E, a jsou velmi dobré 'vychytávače' volných radikálů, které způsobují běžné problémy s pletí včetně vrásek. Objem: 50ml
  1 200,00 Kč
  Obrázek LOVINAH VZOREK Odličovací hydratační balzám s vitamínem C - POWER, Objem: 10ml

  LOVINAH VZOREK Odličovací hydratační balzám s vitamínem C - POWER, Objem: 10ml

  Tento super hydratační čisticí balzám pomůže odstranit i ten nejodolnější oční make-up a ostatní nečistoty pomocí zklidňujících éterických olejů, ovocných enzymů a botanických výtažků, které zklidní podráždění a odhalí čisťounkou, zářící pokožku. POWER Balm je luxusní čistící a odličovací balzám, který se mění v kontaktu s vodou v olej a následně mléko. Tento přípravek je opravdu unikát a nádherně detoxikuje pokožku, neucpává póry, nevysušuje a navíc, jak už bylo zmíněno, dokonale odstraňuje make-up a nečistoty. Lze jej použít i jako 'krém na holení'. Pokožku skvěle připraví a zvláční. Ovocné oleje, bohaté na Vitamín C a E, mají ochranné vlastnosti proti škodlivým účinkům slunečního záření a nečistot ze vzduchu a okolního prostředí vůbec. Je to skutečná supefruitová bomba na pokožce. Power odličovací balzám je vhodný pro všechny typy pleti, včetně té, která trpí akné a mastí se. Neucpává póry. Obsahuje esenciální mastné kyseliny, vitaminy A, B, C, E a K, minerály jako jsou vápník, hořčík, železo, sodík a draslík a tokotrienoly, které jsou součástí rodiny vitamínů E, a jsou velmi dobré 'vychytávače' volných radikálů, které způsobují běžné problémy s pletí včetně vrásek. Objem: 10ml
  275,00 Kč
  Obrázek LOVINAH Rozjasňující exfoliační krémová maska s komplexem přírodních retinolů - GREEN CAVIAR

  LOVINAH Rozjasňující exfoliační krémová maska s komplexem přírodních retinolů - GREEN CAVIAR

  Božská maska, doslova superpotravinová výživná bomba pro pleť, se složením plným různých forem retinolu, hydratačního zeleného kaviáru a dalších exkluzivních a vysoce účinných složek, funguje jako intenzivní kosmetické ošetření a jako jednu z mála retinolových masek si ji může dopřát i pleť citlivá. Objem: 50ml.
  2 079,00 Kč
  Obrázek LOVINAH VZOREK Rozjasňující exfoliační krémová maska s komplexem přírodních retinolů - GREEN CAVIAR

  LOVINAH VZOREK Rozjasňující exfoliační krémová maska s komplexem přírodních retinolů - GREEN CAVIAR

  Božská maska, doslova superpotravinová výživná bomba pro pleť, se složením plným různých forem retinolu, hydratačního zeleného kaviáru a dalších exkluzivních a vysoce účinných složek, funguje jako intenzivní kosmetické ošetření a jako jednu z mála retinolových masek si ji může dopřát i pleť citlivá. Objem: 15ml.
  499,00 Kč
  Obrázek LOVINAH Pečující olej pro plné rty s 24k zlatem - LIP PLUMPER OIL

  LOVINAH Pečující olej pro plné rty s 24k zlatem - LIP PLUMPER OIL

  Luxusní olej na rty na bázi multipeptidů a ceramidů, obohacený o drobné šupinky 24K zlata dodá vašim rtům plnost, větší objem a mladistvý šťavnatý vzhled. Zároveň je regeneruje a chrání.
  850,00 Kč