Výsledek hledání pro výraz
Eshop
  Menu Close
  Back to all

  Namydlená maminka aneb jak na vymydlené děti

  Namydlená maminka aneb jak na vymydlené děti

  Přechod ze srpna do září pro mě sice zatím ještě neznamená „Back to school“, ale jakousi změnu tempa vnímám. Už nebudeme s dětmi rozlítání po chatách, kempech, kamarádech a dovolených, ale vrátíme se ke kroužkům, domovu a víkendovým či jednodenním výjezdům. Ruku v ruce s tím přichází také přechod od absolutního „nerežimu“ do – aspoň částečného – režimu.

  Zatímco v létě jsem nad večerním čištěním zubů dětí pro únavu všech zúčastněných mávla rukou a sprcha probíhala mnohdy pokropením vlažnou dešťovkou ze zalévací konvice, nyní nastává čas každovečerního přemlouvání. Náš rituál je vždy stejný – vana, večeře, pohádka, zuby a spát… A přesto se na tento harmonogram děti tváří, že o něm slyší poprvé a držet se ho rozhodně nemají v plánu. Stále musím vytahovat nové fígle, s čímž je ovšem utrum. Objednávám balík z Liri a v něm jedno překvapeníčko za druhým. Děti budou tak nadšené, že si ani nevšimnou, jak jsem je jen tak mimochodem vymydlila.

  Co bude můj baliček obsahovat? Jednoznačně Dětský koupelový olej Kačka značky Nobilis Tilia. Děti zaplesají nad kačenkou na obrázku a vůní mandarinky, já nad přírodním složením. Na prostřídání zakoupím ještě Dětskou pěnu pro koupání před spaním z řady Little Siberica. Snad každé dítě miluje pěnu ve vaně! Vlásky vydrbeme jemným Dětským šamponem Toník od Nobilis Tilia s medem a heřmánkem. Mytí vlasů je v případě mé kudrnaté dcery opravdovým oříškem, ale snad mě zachrání pejsek na obrázku a také Dětský vlasový balzám Little Siberica (a také čokoládové lízátko, které je obvyklým úplatkem za rozčesávání). Balzám nejenže pomůže při rozčesávání, ale také hydratuje, což právě na kudrnatých vláskách opravdu ocením. Dále neodolám Dětskému tělovému mléku Klára taktéž značky Nobilis Tilia. Sice děti nemažu každý den, ale mléko s vůní heřmánku a se zklidňujícími účinky se nám v kosmetické skříňce rozhodně neztratí.

  Abychom se po koupeli všichni dobře naladili na to zapeklité čištění zoubků, do aromalampy nakapu Dětskou směs éterických olejů od Nobilis Tilia s ovocno-heřmánkovou vůní. Cokoli, co mi slibuje pozitivní naladění a zdravý spánek, rozhodně beru! A můžeme na ty zuby. Ale co to tady v balíčku máme? Jaké jsou to krásné barevné kartáčky? Vyberete si zelený, modrý, oranžový nebo růžový? Děti se radují z barev kartáčků BioBrush Minibi, já z krásného designu a ekologické stránky věci – kartáček je z 94% odbouratelný! Mou přírodně – očistnou ódu korunuji Dětskou zubní pastou Tutti Frutti značky Urterkram s obsahem přírodní křídy (čistí) a Aloe vera (působí protizánětlivě a hojivě) a ukládám svá voňavá děťátka do hajan.

  Dobrou noc!

  Vaše Zuzka

   

  Komentáře
  Vložte svůj komentář Close