Výsledek hledání pro výraz
Eshop
  Menu Close
  Back to all

  Nevítaný dáreček ...

  Nevítaný dáreček ...

  Většina dětí by chtěla mít doma zvířátko. Ať už je to králíček, rybičky, morčátko, pejsek či kočička. Spolužačka mojí dcery měla doma hada, takového přítulného škrtiče, a nějakého chlubatého pavouka.
  Chovala si i vlastní myšky, ale ty sloužily už pouze jako potrava. Jsou ovšem zvířátka, která ve své domácnosti neradi vidíme. Takový mol šatní či potravinový, mravenec faraon, bleška či štěnice a našla by se i další.

  Představte si takovou veš dětskou. Poctí Vás svou návštěvou, i když jste ji nezvali a co s ní? Na to má Liri jednoduchou radu. Jestliže už jste si něco podobného domů přinesli, nabízí francouzská firma Alphanova čistě přírodní vlasovou masku s kokosovým olejem, který odstraňuje 100% vší a 100% hnid během půl hodiny. Maska na vlasy proti vším se aplikuje na suché vlasy a nechá působit 30  minut. Poté se z vlasů mrtvé vši a hnidy vyčešou a umyjí jemným Alphanova Šamponem proti vším. Ultra jemný šampon se speciálním složením je vhodný pro každodenní použití a díky svému extra  jemnému přírodnímu složení je vhodný pro vlasy dětí i dospělých. Levandule a esenciální olej z čajovníku pomáhá odpudit vši a předchází tak jejich výskytu.

  Jako preventivní prostředek a díky obsahu éterických olejů z čajovníku a levandule i jako přírodní repelent lze použít Alphanova Sprej proti vším. Aplikuje se přímo na vlásky a pokožku hlavy (pozor na oblasti očí) a nechá se působit. Pro zvýšení účinku se doporučuje použít sprej v kombinaci se šamponem proti vším. Sprej proti vším je nevhodný pro děti do 3 let.

  Všechny produkty Alphanova jsou zcela bez chemických sloučenin a dráždivých látek, vyrobené tak, aby je snesla i ta nejcitlivější pokožka.

  Nobilis Tilia Éterický olej Levandule a Nobilis Tilia Éterický olej Tea tree extra se kromě aromaterapie dají při přímé aplikaci použít i jako prevence proti vším. Stačí pár kapek na límec, čepičku, helmičku či přilbu a vešky by se měly takovému místu vyhnout.

  Eva

  Komentáře
  Vložte svůj komentář Close