Výsledek hledání pro výraz
Eshop
  Menu Close
  Back to all

  Pošmourný, ale voňavý ...

  Pošmourný, ale voňavý ...

  Pohled z okna mi dnes připadá poněkud aprílový.

  Kalendář sice ukazuje polovinu října, ale počasí to asi vidí jinak. Je mlhavo, sychravo a větrno. Zato včera bylo krásně, teploučko a sluníčko se snažilo, doufám, že to nebylo letos naposledy. Není divu, že se začínají vyskytovat rýmičky a nachlazení a nedostatek slunečních paprsků nám navozuje chmury, melencholii až depresi. Sluníčko nenabízíme, to se musíte obrátit na nějakou cestovku, ale první pomoc  bych Vám nabídnout mohla.

  Nobilis Tilia Směs éterických olejů Imunita je směs éterických olejů se silnými protivirovými a antibakteriálními účinky, a zároveň působí i na nervový systém. Proto je ideálním pomocníkem v tomto  podzimním čase, tedy spíš nečase :-)

  Na infekce a záněty dýchacích cest je vynikající Nobilis Tilia Éterický olej Eukalyptus citronovonný či Nobilis Tilia Éterický olej Eukalyptus camaldulensis, který je vhodný i pro těhotné a malé děti. Oba dva eukalyptové výtažky pomáhají i při revmatických obtížích a na uvolnění kloubů a svalů.

  Na posílení imunity, při krátkodechosti, na zmírnění pocení, posílení nervů, koncentrace a paměti je vhodná Nobilis Tilia Éterický olej Šalvěj lékařská. Není vhodná v těhotenství a pro děti do 5 let a doporučuje se pouze krátkodobé používání.

  Pro děti a to i malá miminka je naopak vhodná Nobilis Tilia Směs éterických olejů Dětská. Jemná ovocno-heřmánková vůně směsi éterických olejů podporuje děti v jejich individuální cestě životem. Přetváří vše, co děti za den prožijí do pozitivních životních zkušeností, posiluje jejich schopnost radovat se z úspěchů a učit se z neúspěchů. Pomáhá jim nacházet své vlastní hranice, vyrovnat se se změnami a podporuje zdravou komunikaci.  Dětská směs má protiinfekční, protizánětlivé a analgetické účinky zejména na trávicí a dýchací systém, je vhodná při nachlazení i jako univerzální směs. Uvolňuje napětí a vztek, podporuje hravost, dodává radost a optimismus, zároveň však přináší vnitřní zklidnění a umocňuje zdravý spánek. Éterické oleje se používají na inhalační tyčinky nebo na neglazovanou keramiku, v aromalampě nebo se požadovaný  počet kapek nakape do difuzéru či Nobilis Tilia MINI difuzéru, což je praktický přenosný difuzér s ventilátorem, který je vhodný i jako noční lampička s volitelnou barvou světla. Esenci lze použít také k přímé  inhalaci z lahvičky nebo kapesníčku.

  Pozor na použití neředěné koncentrace na pokožku, je třeba chránit oči a zvědavé děti :-) 

  Komentáře
  Vložte svůj komentář Close