Výsledek hledání pro výraz
Eshop
  Menu Close

  Odličovací mléka

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  ZAO Odličovacie mlieko na oči 50ml

  ZAO Odličovacie mlieko na oči 50ml

  Jemné odličovací mléko dokáže šetrně ale účinně odstranit veškerý oční make-up včetně voděodolného. Vysoký podíl přírodních olejů pokožku v okolí očí vyživuje a hydratuje. Nevädzová květová voda pokožku zklidní, redukuje otoky a zarudnutí a proto se toto odličovací mléko výborně hodí i na citlivou pokožku.
  289,00 Kč
  ZAO Tuhé odličovací mléko 50g

  ZAO Tuhé odličovací mléko 50g

  Tuhé odličovací mléko ZAO jemně, ale precizní odlíčí pleť a eliminuje nečistoty z pokožky. Při kontaktu s vodou se mění na jemné mléko, které se dobře nanáší na pleť. Díky obsahu organických másel a olejů, jako například bambucké máslo či ricinový olej, pokožku zvláční a vyživí. Vhodný pro všechny typy pleti, vhodný pro citlivé oči. Odličovač je balený v praktické kovové přenosce, díky které jej můžete jednoduše vzít s sebou na jakoukoliv cestu.
  527,00 Kč
  ZAO Tuhé odličovací mléko 50g - náplň

  ZAO Tuhé odličovací mléko 50g - náplň

  Tuhé odličovací mléko ZAO jemně, ale precizní odlíčí pleť a eliminuje nečistoty z pokožky. Při kontaktu s vodou se mění na jemné mléko, které se dobře nanáší na pleť. Díky obsahu organických másel a olejů, jako například bambucké máslo či ricinový olej, pokožku zvláční a vyživí. Vhodný pro všechny typy pleti, vhodný pro citlivé oči.
  455,00 Kč