Výsledek hledání pro výraz
Eshop
  Menu Close

  Odličovací mléka

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Nobilis Tilia Odličovací mléko 100ml

  Nobilis Tilia Odličovací mléko 100ml

  Odličovací mléko s mandlovým a pupalkovým olejem. Vhodné k jemnému ale účinnému odlíčení make-upu z obličeje i očí.
  259,00 Kč
  ZAO Odličovacie mlieko na oči 50ml

  ZAO Odličovacie mlieko na oči 50ml

  Jemné odličovací mléko dokáže šetrně ale účinně odstranit veškerý oční make-up včetně voděodolného. Vysoký podíl přírodních olejů pokožku v okolí očí vyživuje a hydratuje. Nevädzová květová voda pokožku zklidní, redukuje otoky a zarudnutí a proto se toto odličovací mléko výborně hodí i na citlivou pokožku.
  289,00 Kč
  ZAO Tuhé odličovací mléko 50g

  ZAO Tuhé odličovací mléko 50g

  Tuhé odličovací mléko ZAO jemně, ale precizní odlíčí pleť a eliminuje nečistoty z pokožky. Při kontaktu s vodou se mění na jemné mléko, které se dobře nanáší na pleť. Díky obsahu organických másel a olejů, jako například bambucké máslo či ricinový olej, pokožku zvláční a vyživí. Vhodný pro všechny typy pleti, vhodný pro citlivé oči. Odličovač je balený v praktické kovové přenosce, díky které jej můžete jednoduše vzít s sebou na jakoukoliv cestu.
  527,00 Kč
  ZAO Tuhé odličovací mléko 50g - náplň

  ZAO Tuhé odličovací mléko 50g - náplň

  Tuhé odličovací mléko ZAO jemně, ale precizní odlíčí pleť a eliminuje nečistoty z pokožky. Při kontaktu s vodou se mění na jemné mléko, které se dobře nanáší na pleť. Díky obsahu organických másel a olejů, jako například bambucké máslo či ricinový olej, pokožku zvláční a vyživí. Vhodný pro všechny typy pleti, vhodný pro citlivé oči.
  455,00 Kč