Výsledek hledání pro výraz
Eshop
  Menu Close

  Květové vody

  ... rozkoš pro milovníky jemných vůní s dokonalým účinkem

  Květové vody, jinak nazývané též hydroláty nebo hydrosoly jsou aromatické vody, které vznikají při destilaci siličnatých rostlin. "Aktivní voda" je bohatá na bioaktivná látky, ale je mnohem jemnější než éterické oleje. Květové vody se používají přímo na pokožku, kde vytvářejí aktivní hydratační ochrannou vrstvu se zjemňujícími, zklidňujícími a léčivými účinky.

  Květové vody Nobilis Tilia jsou pravé čisté hydroláty v BIO kvalitě, tedy získané z rostlin, které byly pěstovány ekologickým způsobem bez použití chemických hnojiv a postřiků. Neobsahují alkohol, rozpouštědla, barviva, parfémy ani éterické oleje.

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Kvitok Hydrolát Máta peprná 100ml

  Kvitok Hydrolát Máta peprná 100ml

  EXP 01/23 100% čistý hydrolát v BIO kvalitě z mátových lístků s charakteristickou svěží a čistou vůní. Je bez konzervačních látek a alkoholu, certifikovaný podle standardů ECOCERT. ✓ tonizuje a osvěžuje pokožku ✓ navrací její přirozené pH po čištění ✓ vhodný jako tonikum pro mastnou a smíšenou pokožku.
  248,00 Kč 215,00 Kč
  Kvitok Hydrolát Levandule 30ml

  Kvitok Hydrolát Levandule 30ml

  EXP 12/22 100% čistý hydrolát v BIO kvalitě z levandulových květů bez konzervačních látek a alkoholu, certifikovaný podle standardů ECOCERT. Získává se z levandulových květů při jejich destilaci při výrobě esenciálního levandulového oleje. Je to čirá, bezbarvá kapalina s čerstvou bylinnou aroma a svěží chutí. ✓ tonizuje a osvěžuje pokožku ✓ navrací její přirozené pH po čištění ✓ vhodná jako tonikum pro všechny typy pleti
  126,00 Kč 63,00 Kč
  Lobey Obličejová tonizační mlha 100 ml

  Lobey Obličejová tonizační mlha 100 ml

  Obličejová tonizační mlha 100 ml se zaručeným účinkem díky vysokému obsahu aktivních látek. Tonizuje a osvěžuje Má hydratační účinky Zvyšuje elasticitu pleti Bojuje proti poškození pleti vnějším prostředím Zachovává zdravý vzhled a pocit pleti Má antioxidační vlastnosti Krásně jemně voní po damašské růži
  299,00 Kč