Výsledek hledání pro výraz
Eshop
  Menu Close

  Soyovky

  SOYOVKY.... Kdo jsem?

  Jsem Tereza, vodnářka s hlavou v oblacích, knihomolka, milovnice Itálie, holka s culíkem, po které ještě někde chtějí občanku, přitom jí už táhne na 30, řídící se heslem: Nedělej to, co nechceš, aby druzí dělali tobě. Mimo to jsem i alergička. Po zapálení svíček mě vždy bolela hlava a lechtalo v nose. Hledala jsem, čím to může být. Po prozkoumání několika článků mi došlo, že to bude druhem vosku (parafínem) a vůně, případně jejich kvalitou. Parafín není nutně špatný vosk, jak si mnoho lidí myslí (a já byla mezi nimi), ale musí být vyčištěný a potravinářské kvality. A stejně jako svět není černobílý, i svíčkové vosky se nedají dělit na "ty dobré" a "ty špatné". Jenže mě osobně takové svíčky dráždily. A začala jsem hledat variantu.

  Proč jsem začala vyrábět svíčky?

  V roce 2015 jsme poprvé "čuchla" k vosku a výrobě svíček. V té době se mi nejlépe pracovalo hlavně s palmovým voskem, učila jsem se na něm. Chvíli poté jsem se však zamilovala do toho sójového, který u nás v ČR ještě nebyl tak známý. A tato láska vydržela až doteď, plus se k ní přidal ještě vosk kokosový a včelí. První výrobky nemá cenu komentovat, každý nějak začíná :-D A ani po letech praxe, zkušeností, pokusů a omylů se člověk nemůže přestat učit, pokud chce lidem nabízet kvalitní a bezpečné produkty. Postupem času jsem se zaměřila na čajové svíčky z přírodních vosků, protože ty mi na trhu chyběly. Jenže když jsem si uvědomila, kolik odpadu po čajovkách zůstává, nějak mě osvítilo :-D a zrodily se Soyovky - čajovky v recyklovaných kalíšcích a chvíli poté bezobalovky (náplně). A s tímto "reuse/recycle" heslem se řídíme doteď a snažíme se této myšlence věnovat do detailů, takže s tím souvisí i kompostovatelné obaly, použité krabice i výplně apod. Vyrábět jsem začala něco, v co 100% věřím. A věřím, že Soyovkám dáváte možnost být součástí vašich domovů právě z takových či hodně podobných důvodů.

   

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Obrázek Soyovky Sójová svíčka v plechu - BEZ VŮNĚ

  Soyovky Sójová svíčka v plechu - BEZ VŮNĚ

  Zerowaste sójová svíčka v plechu. Představujeme vám novinku, ze které máme obrovskou radost. Po několika měsících testování, omylů a zjišťování správné nádoby a velikosti knotu začínáme s výrobou neobyčejných svíček.
  295,00 Kč 260,00 Kč
  Soyovky Svíčka v plechu - EUKALYPTUS GLOBULUS * TEA TREE

  Soyovky Sójová svíčka v plechu - EUKALYPTUS GLOBULUS * TEA TREE

  Zerowaste sójová svíčka v plechu eukalyptus globulus + tea tree s tabulovou etiketou pro váš vzkaz
  319,00 Kč 285,00 Kč
  Obrázek Soyovky SÓJOVÁ Maxi čajová svíčka (55x25 mm) - náplň

  Soyovky SÓJOVÁ Maxi čajová svíčka (55x25 mm) - náplň

  MAXI čajová svíčka z přírodního sójového vosku - náplň (4,80 Kč/hodinu pálení) Tyto náplně jsou vhodné pro restaurační a ubytovací zařízení.
  39,00 Kč 28,00 Kč
  Obrázek Skleněný kalíšek na čajovou svíčku

  Skleněný kalíšek na čajovou svíčku

  Skleněný kalíšek na naše bezobalové náplně nebo čajové svíčky. Svíčku nebo náplň stačí vložit do svícínku a po dohoření jen odstranit plíšek. Kalíšek lze používat opakovaně, a pokud s ním nemrsknete o zem, vydrží vám dost dlouho. Rozměr: 4 x 2 cm, materiál: sklo
  29,00 Kč
  Obrázek Soyovky Náplň do svíček v plechu - BEZ VŮNĚ

  Soyovky Náplň do svíček v plechu - BEZ VŮNĚ

  Zerowaste sójová svíčka - náplň bez obalu. Představujeme vám novinku, ze které máme obrovskou radost. Po několika měsících testování, omylů a zjišťování správného typu nádoby a velikosti knotu začínáme s výrobou neobyčejných svíček. Tyto náplně stačí vložit do vypálené nádoby z našich svíček v plechu.
  209,00 Kč 193,00 Kč
  Obrázek Soyovky Náplň do svíček v plechu - EUKALYPTUS * TEA TREE

  Soyovky Náplň do svíček v plechu - EUKALYPTUS * TEA TREE

  Zerowaste sójová svíčka - náplň bez obalu. Představujeme vám novinku, ze které máme obrovskou radost. Po několika měsících testování, omylů a zjišťování správného typu nádoby a velikosti knotu začínáme s výrobou neobyčejných svíček. Tyto náplně stačí vložit do vypálené nádoby z našich svíček v plechu.
  230,00 Kč 208,00 Kč
  Obrázek Soyovky dřevěný svícen - MALÝ

  Soyovky dřevěný svícen - MALÝ

  Dřevěný svícínek na čajovou svíčku Nechte svůj domov rozzářit! Jednoduchý, minimalistický, dřevěný svícen je vyroben ručně.
  79,00 Kč
  Obrázek Soyovky dřevěný svícen - MINI

  Soyovky dřevěný svícen - MINI

  Dřevěný svícínek na čajovou svíčku Nechte svůj domov rozzářit! Jednoduchý, minimalistický, dřevěný svícen je vyroben ručně.
  52,00 Kč
  Obrázek Soyovky KOKOSOVÁ čajová svíčka

  Soyovky KOKOSOVÁ čajová svíčka

  ABSOLUTNÍ NOVINKA MEZI ČAJOVÝMI SVÍČKAMI V ČR! Bezobalové náplně z přírodního KOKOSOVÉHO vosku. Doba hoření: 4,5 - 5,5 hod. (dle typu kalíšku/počtu zapálení).
  21,00 Kč