Výsledek hledání pro výraz
Eshop
  Menu Close

  Sprchové krémy

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Navia/Kvitok Sprchový Krém – Bezstarostné Ráno 100ml

  Navia/Kvitok Sprchový Krém – Bezstarostné Ráno 100ml

  Výživný sprchový krém s bohatým olejovým složením se svěží vůní esenciálních olejů jako rozmarýn a lisea cubeba doplněné o jemnou květinovou vůní geranie nabudí mysl i pokožku. Sprchový krém jemně čistí a díky vysokému obsahu olejů - mandlový, meruňkový a hroznový je vhodný pro každý typ pokožky, zejména však pro suchou a namáhanou. Svou jemnou krémovou pěnou účinně očišťuje pokožku, ale zároveň je šetrný vůči přirozenému ochrannému lipidovému filmu, který si pokožka vytváří pro svou ochranu sama. Rostlinné oleje napomáhají jeho tvorbě, zanechávají pokožku jemnou a hebkou a zabraňují jejímu vysoušení. Mezi hlavní účinné ingredience patří mandlový olej, meruňkový olej a olej z hroznových jadérek, vitamín E.
  245,00 Kč
  Navia/Kvitok Sprchový Krém – Chladivý vánek 100ml

  Navia/Kvitok Sprchový Krém – Chladivý vánek 100ml

  Výživný sprchový krém je díky vysokému obsahu mandlového oleje doplněn o olej z hroznových jader a marhulový olej vhodný pro každý typ pokožky, zejména pro suchou, namáhanou kůži. Svojí jemnou krémovou pěnou účinně očišťuje pokožku, ale zároveň je šetrný vůči přirozenému ochrannému lipidovému filmu, který si pokožka vytváří pro svojí ochranu sama. Rostlinné oleje napomáhají jeho tvorbě, zanechávají pokožku jemnou a hebkou, a zabraňují její vysušení. Sprchový krém je doplněn o chladivou a povzbuzujíci směs svěžích esenciálních olejů – Máta, Lemongrass a Eukalyptus. Ideální kombinace pro skvělý začátek dne, která vás dokonale nabije energií.
  229,00 Kč
  Navia/Kvitok Sprchový Krém – Levandulový sen 100ml

  Navia/Kvitok Sprchový Krém – Levandulový sen 100ml

  Výživný sprchový krém je díky vysokému obsahu mandlového oleje doplněn o olej z hroznových jader a marhulový olej vhodný pro každý typ pokožky, zejména pro suchou, namáhanou kůži. Svojí jemnou krémovou pěnou účinně očišťuje pokožku, ale zároveň je šetrný vůči přirozenému ochrannému lipidovému filmu, který si pokožka vytváří pro svojí ochranu sama. Rostlinné oleje napomáhají jeho tvorbě, zanechávají pokožku jemnou a hebkou, a zabraňují jej vysušení. Tento sprchový krém je určen pro milovníky levandule – její vůně je balzámem pro duši, příjemně uvoľňuje a zbaví Vás stresu. Ideální na krásné levandulové sny kdykoliv v průběhu dne.
  229,00 Kč