Výsledek hledání pro výraz
Eshop
  Menu Close

  THE OHM COLLECTION

  Za vznikem holandské indie značky The Ohm Collection stojí čtyři dlouholetí přátelé, spoluzakladatelé Roel Holtland a Jonathan Berhani, a Thomas s Michelle. Všichni se znají již od základní školy. Thomas a Michelle přišli s nápadem vytvořit produkt a využít osobních schopností všech 4 přátel k vybudování moderní uvědomělé značky, která bude veganská a nabízet zcela přírodní výrobky. Když začínali, trávili hodiny v domě Michelle přemítaním, co jim chybí na domácím trhu a vznikl nápad na přírodní deodorant/ antiperspirant.

  V oné době zaznamenali rostoucí zájem o antiperspiranty s hliníkem, ale na trhu bylo jen velmi málo BIO nebpřírodních deodorantů s podobným efektem. Tak vznikl první  pudrový deodorant, ​​který byl a je bezpečný pro lymfatické žlázy a zároveň funguje jako antiperspirant s tím rozdílem, že tělu nezabraňuje se potit, ale přesto vaše podpaží zůstává suché. Nevím jak to dokázali, ale je to tak - osobně jsem to na sobě a na Honzovi vyzkoušela a není nic lepšího. Jejich dobrodružná cesta se započala momentem, kdy jejich deodoranty začala prodávat jedna z nejstarších lékáren v Nizozemí, Van der Pigge.

  Od těchto prvopočátků se k pudrovým deodorantům přidali i krémové deodoranty, hydratační opalovací krémy na bázi vody a přesto bez špetky syntetických konzervantů, a pleťové krémy pro noční i denní nošení. Vše je konzervováno vzduchem v inovativních obalech s otáčejícím se uzávěrerem, který zajišťuje, že při aplikaci nedojde k žádné kontaminaci a produkt vydrží dlouho čerstvý. Například krémové deodoranty vám při denním používání vydrží až 5 měsíců, v 50ml balení, a pudrové minimálně 3 měsíce, v 50g verzi. Tomu se říká uvědomělé podnikání, nepodporující konzumersimus, o a toto těmto mladým lidem jde především - šetřit planetu a přispět k nižší spotřebě mezi lidmi. 

  The Ohm Collection se zaměřuje na Fairtrade obchodování, veganské výrobky, 100% přírodní složení, a využití vzácných, a těch nejkvalitnějších, BIO esencí v produktech určených pro tělovou péči.

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku
  Obrázek THE OHM COLLECTION SUN SAFE - Opalovací krém SPF 30

  THE OHM COLLECTION SUN SAFE - Opalovací krém SPF 30

  Směs non-nano a nepotahovaného oxidu zinečnatého v Sun Safe opalovacím krému je zcela bezpečná jak pro vás, tak i pro oceán. Minerální filtr nepronikne kůží, ale přesto ochraňuje proti spálení. Hydratační krém je velmi lehký, dobře roztíratelný a hlavně vstřebatelný, takže na vaší pokožce nezůstane bílý povlak, nebude vysušena (krém obsahuje jak vodu, tak pečující oleje) a nebude ani mastná, tudíž tento krém doporučuji i pod makeup.
  555,00 Kč
  Obrázek THE OHM COLLECTION - Pudrový Deodorant LAVENDER

  THE OHM COLLECTION - Pudrový Deodorant LAVENDER

  OHM Blend® pudrového deodorantu Levandule má sladkou, uvolňující a typicky výraznou bylinnou vůni, kterou tak všichni dobře známe a milujeme. Ajúrvédská medicína levanduli využívá pro zklidnění mysli, uvolnění od napětí a strachu. Esence pochází z Francie. Obsah 50 g.
  350,00 Kč
  Obrázek THE OHM COLLECTION - Pudrový Deodorant NEROLI

  THE OHM COLLECTION - Pudrový Deodorant NEROLI

  OHM Blend® pudrového deodorantu Neroli (olej z listů pomernačových květů) má nasládlou, svěží květinovou vůni, která je unisex a dokonale vystihuje léto. Původ těchto vzácných a luxusních pomerančových květů sahá do jihovýchodní Asie a olej z něj využívali už staří Egypťané pro zklidnění mysli a duchovní seance. Esence pochází z Maroka. Obsah 50g.
  350,00 Kč
  Obrázek THE OHM COLLECTION - Pudrový Deodorant GARDENIA

  THE OHM COLLECTION - Pudrový Deodorant GARDENIA

  OHM Blend® pudrového deodorantu Gardenia má sladkou, květinovou a hedvábnou vůni. Gardenia je jednou z nejexotičtějších havajských polynéských květin a esencí - je také jednou z nejdražších na světě. Po staletí se používala při starověkých duchovních obřadech pro svůj alchymický účinek na lidské smysly. Tajemná, vášnivá a divoce ženská, esence Gardenia pochází ze Srí Lanky a je certifikovaná BIO, Halal a Kosher. Obsah 50g.
  350,00 Kč
  Obrázek THE OHM COLLECTION - Pudrový Deodorant CEDAR - vzorek

  THE OHM COLLECTION - Pudrový Deodorant CEDAR - vzorek

  OHM Blend® pudrového deodorantu Cedar neboli Cedru atlaského má charakteristickou opojnou, dřevitou vůni, o které se říká, že má největší účinek na osoby, které nesnáší nepříjemný tělesný zápach. Původ esence je z Maroka.
  95,00 Kč
  Obrázek THE OHM COLLECTION - Pudrový Deodorant SWEET COCONUT

  THE OHM COLLECTION - Pudrový Deodorant SWEET COCONUT

  OHM Blend® pudrového deodorantu Sweet Coconut (Sladký Kokos) má jemnou tropickou vůni díky exotické směsi přírodních olejů a té nejkvalitnější vanilky. Je to pro všechny, co milují exotiku a teplé nasládlé vůně. Esence pochází ze Srí Lanky a je certifikovaná BIO, Kosher a Halal. Získává se z dužiny kokosu. 50 ml
  350,00 Kč