Výsledek hledání pro výraz
Eshop
  Menu Close
  Back to all

  Voňavá pomoc z přírody

  Voňavá pomoc z přírody

  Objevujte éterické oleje.

  Mnohé z nich působí protivirově, příjemně voní, uvolňují, i harmonizují naše tělo i mysl

  V tomto období doporučujeme eukalyptus (radiata, globulus, camaldulensis), bergamottea tree, tymián a ravintsara, protože mají velmi silné protivirové účinky a zároveň čistí a posilují dýchací systém. Citron bergamot zase spojují protivirový účinek s podporou činnosti jater a vylučování toxinůBergamot navíc zmírňuje napětí a stres. Silné účinky skořicehřebíčku lemongrasu doplňují výběr.

  Pomocí éterických olejů snadno zvýšíte antiseptický účinek při mytí rukou, stačí využít např. Urtekram přírodní mýdlo bez parfemace a do něj přidat pár kapek éterického oleje.

  Pro použití v difuzérech kombinujte oleje podle vůně, aby vám jejich použití bylo příjemné.

  Při nošení roušky aplikujte pár kapek přímo na ní anebo na filtr vložený do roušky, čímž zesílíte její preventivní účinek. Vyzkoušejte například směs eukalyptu, bergamotu a lemongrasu s osvěžující citrusovou vůní, nebo smíchejte tea tree s kapkou tymiánu, hřebíčku a citronu pro více prohřívací a posilující účinek.

  Rozptylování do ovzduší. Vytvořte si vlastní osvěžovač vzduchu :) Nakapte 5 kapek éterického oleje do 250ml teplé vody, promíchejte, dejte do rozprašovače a voilá! Váš osobní osvěžovač s Vaší nejmilejší vůní je na světě. 

  A koho máte v první linii Vy? :) 

  Komentáře
  Vložte svůj komentář Close